Araç Kiralama Süresi

Minimum kiralama süresi 24 saattir.

Toplam da 3 saati aşan gecikmelerde tam gün ücreti alınmaktadır.

Uzun Süreli Araç Kiralamaları

Uzun süreli araç kiralamaları için minimum kiralama süresi 30 gündür. Bu kiralamalarda özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi ve kiralama koşullarına ilişkin bilgi için +382 68 652 148 numaralı telefondan SLK GROUP Rent A Car ofisini arayabilirsiniz.

Tek Yön Araç Kiralama

Aracı teslim alındığınız şehir dışında başka bir şehirde iadesi durumunda kira süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti uygulanmaktadır. Tek yön ücret bilgileri için SLK GROUP Rent A Car müşteri hizmetleriyle +382 68 652 148 nolu telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Aracı Teslim Alma – Aracı Bırakma

Havalimanından ve Merkez ofisimizden günün her saatinde; araç teslimi ve araç teslim alınması ücretsizdir.

Araç Alımında Sürücü Belgesi Kullanım Yaşı

Bütün araç grupları için en az 22 yaşını doldurmuş olmak ve 2 yıllık yerli veya uluslararası geçerli ehliyete sahip olmak gerekmektedir.

Ek Sürücü

Aracı kiralayan dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olmaktadır.

Ödeme Şekli- Depozit

Araç kira ücretlerinin ödenmesinde Visa ve Mastercard kredi kartları kabul edilmektedir. Ödemeler mail order formu veya nakit depozit olarak almaktadır.

Trafik Cezaları Hakkında

Karadağ’daki trafik yasaları gereği otoyollarda en çok 80 km şehirlerarası yollarda 80 km ve şehir içlerinde ise 50 km hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyulması gerekmektedir.

Karadağ trafik yasalarına uyulmamasından veya kiracının kusurundan kaynaklanan hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar aracı kiralayan kişiye aittir. Kiralanan araç bırakıldıktan sonra SLK GROUP Rent A Car’a ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılmaktadır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı ( mail order ) ile kiracıdan tahsil edilmektedir.